BAŞKANDAN MESAJ

user_73.jpg ÇASİAD, 25 yılı aşan tecrübesi, çağın gerekliliklerine uygun projeleri ile her dönemde kamuoyunda iş dünyasını ve Çanakkale için değerli projeler gerçekleştirmiş, ilklere imza atmış saygın ve güçlü bir sivil toplum kuruluşudur.

Çeyrek asırdır başarılarla dolu mazimize emsalsiz katkılar veren başta kurucumuz rahmetli Tuğrul Aksoy olmak üzere, tüm başkan ve yönetim kurulu üyelerine şükranlarımı sunuyorum. Daha önceki başkanlarımızın bizlere sunduğu yol, yeni dönemimizde başarımızın temel kaynağı olacaktır.

Önümüzdeki dönemin rekabetçi ve zorlu olması bizi daha çok çalışmaya sevk ediyor. Bu nedenle, misyonumuz dahilinde, nitelikli çalışan, katma değerli ürün ve hizmet geliştiren, dijitalleşme ve teknolojiyi önemseyen bir yaklaşımla çalışmalarımızı sürdüreceğiz.
Bununla birlikte ÇASİAD, Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk'ün kurduğu Türkiye Cumhuriyeti'nin değerlerine her zaman sahip çıkacaktır.
Her biri birbirinden kıymetli çalışma arkadaşlarım yeni yönetim kuruluma ve şahsıma göstermiş olduğunuz destek için çok teşekkür ediyor, hepinize saygılar sunuyorum.

Saygılarımla,
Semih BAŞARAN
ÇASİAD Yönetim Kurulu Başkanı

ÇASİAD © Çanakkale Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği.